Horaris Classes Curs 2017-2018

ESPECIALITAT AULA DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE PROFESSOR/A
1er A ESCOLETA 4 17’30-18’15 17’30-18’15 Sara Lliso
1er B ESCOLETA 4 16’45-17’30 16’45-17’30 Sara Lliso
2on A ESCOLETA 4 18’15-19’00 18’15-19’00 Sara Lliso
2on B ESCOLETA 4 17’30-18’15 17’30-18’15 Sara Lliso
3er A ESCOLETA 4 16’45-17'30 16’45-17'30 Sara Lliso
3er B ESCOLETA 4 18’15-19'00 18’15-19'00 Sara Lliso
LLENG. 1º A 5 17'45-18'45 17'45-18'45 Inma Rubio
LLENG. 1º B 5 16'45-17'45 16'45-17'45 JA Peña Toscano
LLENG. 2º A 5 16'45-17'45 16'45-17'45 Inma Rubio
LLENG. 2º B 5 17'45-18'45 17'45-18'45 JA Peña Toscano
LLENG. 3º A 5 18'45-19'45 18'45-19'45 Inma Rubio
LLENG. 3º B 5 18'45-19'45 18'45-19'45 JA Peña Toscano
LLENG. 4º A 3 16'45-17'45 16'45-17'45 Borja Zanón
LLENG. 4º B 3 16'45-17'45 16'45-17'45 Borja Zanón
LLENG. 4º C 3 17'45-18'45 17'45-18'45 Borja Zanón
LLENG. 5º Accés 3 18'45-19'45 18'45-19'45 Borja Zanón
LLENG. 5º B 3 17'45-18'45 17'45-18'45 Borja Zanón
LLENG.Adult Ini 3 19'45-20'45 Borja Zanón
LLENG.Adult Int 3 18'45-19'45 Borja Zanón
LLENG.Adult Ava 3 18'45-19'45 Borja Zanón
FLAUTA 2 15'30-20'30 15'30-20'30 15'30-20'30 Luciana Fernunson
OBOÈ 2 10'00-14'00 Ivan Diaz
CLARINET 1 15'30-21'00 17'00-20'00 15'30-21'00 Neus Crespo
CLARINET 1 15'30-21'00 David Romero
SAXOFÓ 4-6 15’30-21'00 10'00-14'00 15'00-21'00 10'00-14'00 (Direcció) Juanlu Gonzalvez
SAXOFÓ 6 9'00-12'00 Manuel A Romero
FAGOT MUS2 11-11’30 Noelia Lerma
PIANO 7/5 15'00-16'45 19'45-21'00 15'00-21'00 15'00-16'45 19'45-21'00 15-21 15-21 Inma Rubio
PIANO 5 15'00-16'45 19'45-21'00 15'00-16'45 19'45-21'00 10-14 JA Peña Toscano
PERCUSSIÓ MUS AUDI 16'00-21'00 16'00-21'00 Bruno Armengot
TROMPETA 3 10'00-14'00 15'00-21'00 10'00-13'00 Javier Perez
TROMPA MUS AFI. 17'00-20'00 17'30-21'00 Noel Mejía
TROMBÓ 6
TUBA/BOMBARDÍ MUS AFI 16'30-21'30 Vicent Muñoz
VIOLÍ-VIOLA 4 16'00-20'00 10'00-14'00 Carolina Montalt
VIOLÍ-VIOLA SA/5 15'00-18'00 Alejandro Puchades
VIOLÍ-VIOLA 2 16'00-21'00 Amparo Camps
VIOLONCEL SECRE 6 18'00-19'00 (CAP D'ESTUDIS) 16'45-17'30 18'30-20'00 Vicent Ros
VIOLONCEL 2 16'00-20'00 Aroa Rodrigo
CONTRABAIX 4 19'30-20'15 Célia Rodrigo
GUITARRA 1 10'00-12’00 Josep Vicent Tallada
TÉCNICA VOCAL 7/1 17'00-21'00 17'00-21'00 Sergi Bosch
ORQUESTRA JOVE SA 18'00-19'15 Alejandro Puchades
BANDA JOVE MUS AUDI 19'30-21’00 Javier Teruel
GRUP DE SAXOS SA 10'00-11'00 Manuel A.Romero
GRUP DE METALLS MUS AUD 12'00-13'00 Noel Mejía
COR(1i2) SA 19'15-20'15 Sara Lliso
COR(3) SA 17'45-18'45 Vicent Ros
COR(4i5) SA 19'30-20'30 Sara Lliso